Podegrodzie. Zderzenie samochodów z koparką

W Podegrodziu dwa samochody osobowe – Citroen i Ford – zderzyły się z koparką. Do zdarzenia doszło wczoraj (24 listopada) około godziny 15:45. Przez jakiś czas droga była zablokowana w obu kierunkach.

Kiedy służby dotarły na miejsce, kierująca Citroenem wciąż była w samochodzie i skarżyła się na dolegliwości. Natomiast dwie osoby podróżujące Fordem oraz operator koparki nie zgłaszali żadnych obrażeń.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Podegrodzie zabezpieczyli teren, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej, odłączyli akumulatory w uszkodzonych autach i kierowali ruchem drogowym.

Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia. Po kilku minutach do ratowników w celu przebadania zgłosiła się też jedna z osób podróżujących Fordem. Ostatecznie jednak wszyscy mogli pozostać na miejscu.

– W trakcie oględzin miejsca zdarzenia prowadzonego przez policję oświetlano teren, a po ich zakończeniu na prośbę policji zepchnięto uszkodzone pojazdy osobowe na pobocze. Koparka znajdowała się poza obrysem jezdni – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Rytro. 10-letnie dziecko potrącone przez samochód

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.