Po 25 latach służby komisarz Małgorzata Chmielowska pożegnała się z mundurem

Przez 25 lat służyła w sądeckiej Policji. Swoją karierę policjantki rozpoczęła w drogówce, a zakończyła jako Ekspert Zespołu do spraw Ochrony Informacji Niejawnych i Składnica Akt Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Dzisiaj oficjalnie komisarz Małgorzata Chmielowska pożegnała się z mundurem i rozpoczęła emeryturę.

„Pamiętam dobrze swoją pierwszą służbę w patrolu (red. w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu). Później w Komisariacie Policji w Nawojowej. Kiedy 25 lat temu zatrzymywałam kierowców do kontroli, to byli bardzo zaskoczeni, że kobieta jest policjantką. Dziś już nikogo to nie dziwi. Służba w Policji jest tak absorbująca, że przeminęła mi bardzo szybko. Dzisiejszy dzień z pewnością zapadnie mi w pamięć… Dziękuję wszystkim za współpracę i życzę wszystkiego, co najlepsze” – pożegnała się z kolegami z pracy komisarz Małgorzata Chmielowska.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura w imieniu całej komendy podziękował policjantce za owocną współpracę. Wręczył jej również pamiątkowy grawerton, który ma przypominać o pracy w Policji i o współpracownikach.

„Dziękujemy za trud i zaangażowanie, jakie przez 25 lat wkładała Pani w codzienną służbę oraz profesjonalizm w działaniu. Proszę pamiętać, że odejście ze służby z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku jest rozpoczęciem nowej drogi, lecz z mądrością nabytego dotychczas doświadczenia”- mówił podczas spotkania komendant Dymura.

Zaznaczył, iż okres emerytury to nowy rozdział w życiu osobistym, który pozwala realizować marzenia, na które do tej pory nie było czasu i sposobności.

– Życzymy zatem dalszych sukcesów oraz realizacji osobistych planów, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności” – dodał mł. insp. dr Krzysztof Dymura.

Źródło/Fot.: KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.