Po 20 latach w Rytrze zmiana warty. Władysław Wnętrzak przegrał z Janem Kotarbą

Po 20 latach w Rytrze zmiana warty. Władysław Wnętrzak przegrał z Janem Kotarbą

1131 mieszkańców gminy Rytro poparło w wyborach na wójta Jana Kotarbę, co zagwarantowało mu zwycięstwo. Kotarba wygrał z Władysławem Wnętrzakiem, który od pięciu kadencji sprawował ten urząd.

Wnętrzak uzyskał 724 głosy poparcia. O fotel wójta walczył również Marian Rapacz, ale poległ w przedbiegach, uzyskując zaledwie 38 głosów.

– To nie tylko mój sukces, ale całego komitetu, ludzi, którzy dostrzegają potrzebę zmian w Rytrze i nie boją się ich przeprowadzić – przyznaje Jan Kotarba.

Udało mu się bowiem wprowadzić do Rady Gminy aż dziewięć osób. Komitet, z którego startował Władysław Wnętrzak, zdobył sześć mandatów.

W Radzie Gminy Rytro zasiądą:

Józef Kulig – 77 głosów; Janusz Tomasiak – 59; Ewa Barczyk – 76; Tomasz Kulig – 54; Małgorzata Machałowska – 80; Stanisław Ogorzały – 64; Bożena Bołoz – 51; Krzysztof Tokarczyk – 79; Mirosław Pustułka – 45; Maria Kowalik – 126; Tomasz Kotarba – 109; Paweł Piwowar – 58; Mariusz Tokarczyk – 73; Rafał Wolak – 71; Małgorzata Pierzga – 44

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.