Muszyna: wiosenny plebiscyt w Ogrodach Biblijnych

Po zimowej przerwie Ogrody Biblijne w Muszynie znów zostaną otwarte. W ramach inauguracji ogrodowego sezonu ogłoszono Plebiscyt Wielkanocny. Na profilu Ogrodów na Facebooku będą zamieszczone zdjęcia, które mogą stać się Twoją kartką Wielkanocną.

- Korzystając z pierwszego dnia wiosny, ogłaszamy plebiscyt z nagrodami! Zwyczajem ogrodowym świąteczne życzenia wysyłamy z ogrodowym zdjęciem. W tym roku chcemy, aby pokaźna grupa osób obecnych w mediach społecznościowych, lubiąca ogrody, zdecydowała o wyborze zdjęcia do tegorocznych życzeń wielkanocnych - mówi Zuzanna Długosz, przewodniczka po Ogrodach Biblijnych.

wsb3

Jak można to zrobić?

- Zdjęcia, które otrzymają najwięcej  polubień zostaną użyte jako ilustracja do świątecznych życzeń. Nagrodą są ogrodowe gadżety. Zwycięzca plebiscytu zostanie wyłoniony w drodze losowania, a wyniki plebiscytu ogłosimy w Niedzielę Palmową 9 kwietnia - dodaje Zuzanna Długosz.

Zwiedzanie Muszyńskich Ogrodów Biblijnych możliwe jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17. Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się o pełnych godzinach. W niedzielę zwiedzanie dostępne jest od 9. do 17. bez przewodnika. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji czasu zwiedzania.

***

Muszyńskie Ogrody Biblijne znajdują się obok kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca przy ul. Kościelnej w Muszynie. Można w nich podziwiać miniatury biblijnych budowli i poznawać roślinność opisywaną w Piśmie Świętym. W 2016 r. odwiedziło je blisko 80 tys. osób.

Fot. Muszyńskie Ogrody Biblijne.

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.