Muszyna: wiosenny plebiscyt w Ogrodach Biblijnych

Po zimowej przerwie Ogrody Biblijne w Muszynie znów zostaną otwarte. W ramach inauguracji ogrodowego sezonu ogłoszono Plebiscyt Wielkanocny. Na profilu Ogrodów na Facebooku będą zamieszczone zdjęcia, które mogą stać się Twoją kartką Wielkanocną.

– Korzystając z pierwszego dnia wiosny, ogłaszamy plebiscyt z nagrodami! Zwyczajem ogrodowym świąteczne życzenia wysyłamy z ogrodowym zdjęciem. W tym roku chcemy, aby pokaźna grupa osób obecnych w mediach społecznościowych, lubiąca ogrody, zdecydowała o wyborze zdjęcia do tegorocznych życzeń wielkanocnych – mówi Zuzanna Długosz, przewodniczka po Ogrodach Biblijnych.

Jak można to zrobić?

Zdjęcia, które otrzymają najwięcej  polubień zostaną użyte jako ilustracja do świątecznych życzeń. Nagrodą są ogrodowe gadżety. Zwycięzca plebiscytu zostanie wyłoniony w drodze losowania, a wyniki plebiscytu ogłosimy w Niedzielę Palmową 9 kwietnia – dodaje Zuzanna Długosz.

Zwiedzanie Muszyńskich Ogrodów Biblijnych możliwe jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17. Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się o pełnych godzinach. W niedzielę zwiedzanie dostępne jest od 9. do 17. bez przewodnika. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji czasu zwiedzania.

***

Muszyńskie Ogrody Biblijne znajdują się obok kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca przy ul. Kościelnej w Muszynie. Można w nich podziwiać miniatury biblijnych budowli i poznawać roślinność opisywaną w Piśmie Świętym. W 2016 r. odwiedziło je blisko 80 tys. osób.

Fot. Muszyńskie Ogrody Biblijne.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.