Płać mniej za zakupy online. zrabatowani.pl w tym pomogą

Płać mniej za zakupy online. zrabatowani.pl w tym pomogą

Mądry konsument to taki, który wszędzie gdzie to możliwe szuka oszczędności. Pomaga mu w tym serwis, który nie tylko oferuje kupony rabatowe do kilkuset sklepów, ale też zapewnia zwrot części wydanych pieniędzy. Poznaj zrabatowani.pl.

Rok 2008. W Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się kryzys finansowy, który na zawsze zmieni przyzwyczajenia amerykańskich konsumentów. Po latach nie zawsze przemyślanych, a często finansowanych dzięki kredytom zakupów, nastaje czas, kiedy zaczynają liczyć każdego centa. Nie chcąc jednak rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń, postanawiają kupować te same produkty, ale tylko wtedy, gdy te są przecenione.

Tak (oczywiście w dużym skrócie) rodzi się smart shoping. Polegający na wyszukiwaniu atrakcyjnych promocji trend wkrótce zawitał także do Polski, gdzie trafił na bardzo podatny grunt. Przyzwyczajeni do marketowych gazetek Polacy pokochali kupony rabatowe. Dziś, dzięki platformom takim jak te dostępna na www.zrabatowani.pl, ich wyszukanie jest banalnie proste. Jak więc działa ten serwis? Co możesz dzięki niemu zyskać?

3 miliony przecenionych produktów

Pod tym adresem czeka na ciebie serwis gromadzący kupony rabatowe od blisko 500 firm. Są wśród nich sklepy internetowe międzynarodowych sieci – między innymi Deichmann, Auchan czy Castorama. Dzięki zrabatowani.pl możesz też uzyskać kupony uprawniające się do zakupów ze zniżką w takich sklepach jak Mohito, Reserved, House, Black Red White, W.Kruk czy Bazylia.pl.

Na zniżkach do sklepów internetowych lista korzyści oferowanych przez platformę się jednak nie kończy. Kupony ze zrabatowani.pl możesz bowiem wykorzystać także podczas zamawiania jedzenia (jeśli korzystasz z takich serwisów jak pizzaportal.pl, Pizza Hut czy KFC dostawa), a także przy zawieraniu umowy z operatorem komórkowym, bo z platformą współpracują T-Mobile, Orange, Play oraz Plus.

Jak uzyskać kupon rabatowy?

To dziecinnie proste. Wystarczy, że zalogujesz się w systemie, a następnie wyszukasz interesującą cię ofertę. Możesz to zrobisz wybierając ją z listy wszystkich dostępnych promocji bądź z kategorii tematycznej. Do wyboru są między innymi „moda i biżuteria”, „dla dzieci”, „zdrowie i uroda”, „turystyka i wakacje”, „motoryzacja” oraz kilkanaście innych.

Następnie musisz kliknąć w interesujący cię link, a system przeniesie cię na stronę sklepu, jednocześnie kopiując kod rabatowy. Po sfinalizowaniu transakcji po prostu wkleisz go w odpowiednie pole, dzięki czemu sklep internetowy naliczy ci zniżkę. To wszystko. Warto przy tym dodać, że to nie jedyne oszczędności, które czekają na członków społeczności zrabatowani.pl.

Nie tylko kupony. Odbierz zwrot pieniędzy

Serwis otrzymuje bowiem prowizję od sklepów, w których robisz zakupy za pośrednictwem platformy. Tą prowizją dzieli się z tobą i innymi członkami społeczności, oferując ci także funkcję cashback. Za każde zakupy twoje konto w serwisie zasili pewna zwrócona kwota. Kiedy uznasz, że na zgromadziłeś już wystarczającą sumę, możesz zlecić bezpłatny przelew i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Jeśli jednak zamiast tego wolisz wesprzeć którąś z organizacji charytatywnych, zrabatowani.pl również daje ci taką możliwość. Na stronie platformy, w zakładce „zaangażowani”, znajdziesz listę podmiotów, których konto możesz zasilić dzięki cashbackowi. Są wśród nich fundację pomagające najmłodszym, zwierzętom oraz chorym na cukrzycę bądź nowotwory. By pomóc innym, nie musisz więc robić praktycznie nic – wystarczy kupować.

Share on twitter
Share on facebook