Piwniczna-Zdrój. W niedzielę dużo uśmiechu i zabawy

Piwniczna-Zdrój. W niedzielę dużo uśmiechu i zabawy

W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia 2022 r. na Placu św. Jana Pawła II w Piwnicznej-Zdroju odbędzie się Piknik Wdzięczności. Początek zaplanowano na godz. 14.

Inicjatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” z siedzibą w gminie Piwniczna.

Pieczę nad imprezą sprawować będzie grupa animacyjna „Zwariowani” z Gorlic. Witold Michalik (założyciel grupy) w rozmowie z DTS24.pl zaprasza wszystkich, którzy tego dnia chcą miło spędzić czas. Przybliża także specyfikę wydarzenia:

Od wielu lat zajmujemy się zabawianiem ludzi. Z myślą o dzieciach założyliśmy grupę animacyjną i prowadzimy wiele imprez na terenie ziemi sądeckiej.

Podczas niedzielnego pikniku nie zabraknie uśmiechu, niespodzianek i dobrego jedzenia.

Zawsze rozkładamy nasze animacje i zawsze robimy tak zwaną „strefę malucha.” Wejście jest bezpłatne. Każdy może przyjść do czego serdecznie zachęcam. Podczas naszych wydarzeń pojawiają się pokazy iluzji, pokazy baniek oraz inne atrakcje uzależnione od warunków atmosferycznych. Stworzyliśmy też własną maskotkę, która podczas takich imprez bawi, uczy oraz wychowuje. Dbamy o należytą interakcję na linii dzieci – dorośli. Staramy się także angażować młodzież, chociażby poprzez nagrywanie Tik-Tokowych filmików oraz innych form rozrywki – zaznacza Witold Michalik.

Organizator pikniku, wspomniane wcześniej Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom”, od samego początku swojego działania założyło sobie za główny cel utworzenie ośrodka dla osób niepełnosprawnych. Powstało z inicjatywy osób, których wyróżnia chęć pomocy osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.