PiS coraz bliżej wyłonienia kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Będzie nim dr Krzysztof Głuc?

Jak się nieoficjalnie dowiadzieliśmy, Komitet Miejski Prawa i Sprawiedliwości rekomendował dr. Krzysztofa Głuca na kandydata partii w wyborach prezydenckich Nowego Sączu.

Renault2

Jego kandydaturę poparło pięciu członków komitetu. Dwóch miało zagłosować na przedsiębiorcę - Małgorzatę Belską. Żadnego głosu poparcia, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, nie uzyskali natomiast Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza, radny Andrzej Bodziony i dr Andrzej Bulzak.

- Nie komentuję wewnętrznych ustaleń partii – mówi Patryk Wicher, pełniący obowiązki szefa miejskich struktur PiS.

Kandydaturę Krzysztof Głuca na kandydata PiS w walce o najwyższy urząd w Nowym Sączu zgłosił obecny prezydent miasta Ryszard Nowak.

- Nie znam żadnych ustaleń w związku z moją kandydaturą na kandydata – mówi Krzysztof Głuc. - Oficjalne decyzje i tak zapadną w Warszawie. Niemniej jestem gotowy podjąć to wyzwanie i jeśli będzie zgoda, wystartować w wyborach prezydenckich – przyznaje były prezes Sądeckich Wodociągów.

Obecnie Krzysztof Głuc pracuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

(GM)

Fot. Arch.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.