PiS coraz bliżej wyłonienia kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Będzie nim dr Krzysztof Głuc?

Jak się nieoficjalnie dowiadzieliśmy, Komitet Miejski Prawa i Sprawiedliwości rekomendował dr. Krzysztofa Głuca na kandydata partii w wyborach prezydenckich Nowego Sączu.

WSB2020

Jego kandydaturę poparło pięciu członków komitetu. Dwóch miało zagłosować na przedsiębiorcę - Małgorzatę Belską. Żadnego głosu poparcia, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, nie uzyskali natomiast Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza, radny Andrzej Bodziony i dr Andrzej Bulzak.

- Nie komentuję wewnętrznych ustaleń partii – mówi Patryk Wicher, pełniący obowiązki szefa miejskich struktur PiS.

Kandydaturę Krzysztof Głuca na kandydata PiS w walce o najwyższy urząd w Nowym Sączu zgłosił obecny prezydent miasta Ryszard Nowak.

- Nie znam żadnych ustaleń w związku z moją kandydaturą na kandydata – mówi Krzysztof Głuc. - Oficjalne decyzje i tak zapadną w Warszawie. Niemniej jestem gotowy podjąć to wyzwanie i jeśli będzie zgoda, wystartować w wyborach prezydenckich – przyznaje były prezes Sądeckich Wodociągów.

Obecnie Krzysztof Głuc pracuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

(GM)

Fot. Arch.

MebleBugajski

3 comments

 1. keisyr 25 maja, 2018 at 17:31 Odpowiedz

  Panie Głuc, nie wstyd Panu zadawać sie z takim człowiekiem jak Nowak ?
  A Pan Panie Nowak do łopaty !!! Mówił Pan że w lutym 2018 bedzie gotowy ekstraklasowy stadion w Nowym Saczu dla Sandecji !!! Ma Pan kilka miesiecy opóźnienia !!! Musi Pan machac łopatą szybciej !!!

 2. maciej 27 maja, 2018 at 06:38 Odpowiedz

  Dość tych oszustów z PIS Dość mam cwaniactwa , bezczelności Szydło Dość kłamstwa Morawieckiego Czy to jest normalne państwo gdzie Ziobro subsydiuje Rydzyka kolejnymi transzami pieniędzy z naszej kasy WYNOCHA pajace

 3. keisyr 27 maja, 2018 at 23:06 Odpowiedz

  Panie Głuc do łopaty a nie do Ratusza !!! Niech Pan pomoże swojemu przyjacielowi Nowakowi !!! Ten Pana przyjaciel obiecał mieszkańcom że w lutym 2018 stanie w Nowym Saczu ekstraklasowy stadion Sandecji !!! Zasuwajcie łopatami bo macie kilka miesięcy opóźnienia w budowie stadionu !!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.