PIOTR SZWEDES: to będzie spektakl, który spowoduje przełom w niejednym związku

W Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa z udziałem aktorów, którzy na deskach sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu wystąpią w spektaklu pt. "Kłamstwo" Floriana Zellera w reżyserii Wojciecha Malajkata. Ogólnopolska premiera spektaklu już 8, 9 i 10 września!

WSB2020


W konferencji wzięli udział: Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Adriana Kalska, Piotr Szwerdes, Wojciech Malajkat i Sambor Czarnota. Po wielkim sukcesie spektaklu "Pół na pół", który swoją premierę miał właśnie w Nowym Sączu, Olaf Gruszka i Piotr Szwedes na miejsce ogólnopolskiej premiery nowego spektaklu wybrali znów Nowy Sącz.

Jak wspomina Piotr Szwedes "(...) to jest miejsce gdzie prawdziwy teatr powstaje i prawdziwy teatr bywa". Aktorzy dobrze się tutaj czują,  cenią sobie sądecką publiczność i życzliwych, pomocnych gospodarzy Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jak podkreśla Wojciech Malajkat, teatr nie umiera, a już na pewno nie w Nowym Sączu, o czym świadczyć mogą choćby długie kolejki do kas biletowych "a tam gdzie jest widz, tam jest także aktor"

Komedia "Kłamstwo" opowiada o perypetiach dwóch par uwikłanych w miłosne gierki, pozwalająca widzom spojrzeć refleksyjnie na związki z nieco innej perspektywy.


 

 

 

 

 

 

 


 

FORD OSO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.