Piotr Szwedes ostrzega sądeczan: rozbierzemy Was na części pierwsze!

Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Mikołaj Roznerski zaprezentują się na sądeckiej scenie w ogólnopolskiej premierze europejskiego hitu teatralnego – czyli w komedii „Kłamstwo”, autorstwa Floriana Zellera. Spektakl KOMPANII TEATRALNEJ reżyseruje Wojciech Malajkat.

– W rewelacyjnej komedii Zellera, a zarazem w intelektualnej rozgrywce między dwiema parami uroczych i jakże przy tym zakłamanych ludzi, zdążyła się już zakochać cała Europa – opowiada Janusz Michalik, kierownik artystyczny Miejskiego Ośrodka Kultury – Ta kwitnąca miłość dotarła wreszcie do Polski, a świetna reżyseria i doborowa obsada aktorska z pewnością pomogą Państwu zobaczyć w scenicznym lustrze sztuki opary absurdu i kłamstw, jakie na co dzień towarzyszą nam w życiu.

Jak podkreśla Wojciech Malajkat, reżyser spektaklu, długo pracowano nad obsadą sztuki tym bardziej, że wymaga ona nieprzypadkowych aktorów, którzy będą potrafili wydobyć niuanse zawarte w tekście i z wdziękiem rozbawią publiczność.

Także Piotr Szwedes, producent przedstawienia zachęca do obejrzenia spektaklu, ostrzegając jednak przyszłych widzów:

– Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz. Jeżeli lubicie niewygodne pytania i  wygodne odpowiedzi, czy… odwrotnie, do zobaczenia…

Obsada (wymienna) to: Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Mikołaj Roznerski, Milena Suszyńska, Piotr Szwedes, Adriana Kalska.

Premiera sztuki „Kłamstwo” odbędzie się scenie MOK w Nowym Sączu, przy Al. Wolności 23 w dniach 8 i 9 września o godz. 19. oraz 10 września o godz. 18.

Bilety na premierowe spektakle w cenie 70 zł już do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu przy Al. Wolności 23, w godz. od 8.00 do 16.00.

Rezerwacja pod numerem telefonu: (18) 443-89-59 w.20.

fot. MOK

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.