FAKRO sponsorem Mistrzostw Europy w męskiej siatkówce!

Nowosądecka firma FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, została Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w męskiej siatkówce – EUROVOLLEY POLAND 2017. 

Mistrzostwa Europy w Polsce to przede wszystkim doskonała promocja marki Fakro. Transmisje z meczy będą prezentowane w 70 telewizjach, nie tylko w Europie ale także Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Australii czy w Azji.

– Rywalizacja sportowa przypomina rywalizację w światowej gospodarce. Sponsorowanie Siatkarskich Mistrzostw Europy sprzyja kojarzeniu marki Fakro z dynamiką, zdrowiem i wolą zwycięstwa. Konkurencja w biznesie prowadzi do rozwoju, przez co klient otrzymuje coraz lepszy i bardziej zaawansowany produkt, który czyni życie bardziej komfortowym – komentuje Janusz Komurkiewicz – członek zarządu FAKRO.

Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polska drużyna po spektakularnym turnieju została najlepszą drużyną globu, Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Europy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu.

Turniej ma już swój ślad w ofercie producenta okien.  Roleta ARF zaprezentowana na fotografii jest już dostępna w sklepie internetowym sklep.fakro.pl w trzech, limitowanych wzorach.

Fot. FAKRO, Ilustracyjne – pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.