Sądecka piosenka świąteczna przyprawiona cynamonem. Premiera za kilka godzin

Sądecka piosenka świąteczna przyprawiona cynamonem. Premiera za kilka godzin

Choinka, ciasteczka, wspaniałe zapachy dobiegające z kuchni, a co najważniejsze, ciepła rodzinna atmosfera pełna miłości. Cóż innego może tworzyć magię świąt? My wiemy! To piosenka przyprawiona cynamonem, której premiera już jutro.

Lilka i Fifi – Panie Klaun z Animaniaka nagrały bożonarodzeniową piosenkę, która jest niczym pierniczki z powidłem wysadzone z piekarnika.

– Opowiada ona o niecierpliwym oczekiwaniu na Świętego Mikołaja, radosnej atmosferze i prezentach- mówi Lilka. -Piosenka przepełniona jest świątecznym klimatem. Dzwoneczki, okrzyki „Ho! Ho! Ho!” oraz głos Mikołaja sprawiają, że oczyma wyobraźni widzimy migocącą choinkę i pachnące wypieki – dodaje Fifi.

Świąteczną piosenkę będzie można posłuchać jutro na kanale You Tube i u nas – czyli w dts24  także :).

Ani Fifi, ani Lilka nie chcą zdradzać nic więcej.

– Nie chcemy psuć przyjemności oglądania. Polecamy, aby każdy znalazł kilka minut  na obejrzenie klipu. Jest bardzo klimatyczny, pokazuje piękne zakątki Nowego Sącza.  I nie brakuje w nim oczywiście Świętego Mikołaja- dodają Panie Klaun.

Piosenka została nagrana w Nowym Sączu. Tak zadecydował Mikołaj, który zauroczył się w zakątkach i ulicach tego miasta. Ze Świętym Mikołajem się przecież nie dyskutuje.

-Do Klaunowej Krainy porwiemy Was przy okazji wakacji. Zachęcamy do obejrzenia teledysku, posłuchania piosenki i podzielenia się opinią! Pozdrawiamy kolorowo!- mówią jednogłośnie.

 

Fot. Animaniak


Reklama