Pilne. Zaginął 24-letni Sebastian z Nowego Sącza

zaginiony Sebastian

Zaginął 24-letni Sebastian Kwiatkowski z Nowego Sącza. Rodzina i Policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

W grudniu 2021 roku Sebastian wyjechał do pracy do Holandii. Ostatni raz widziano go 4 stycznia w miejscowości Leiden. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wiadomo, gdzie przebywa.

24-latek ma około 178 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne, krótkie włosy. Jest szczupły. Najczęściej ubierał się na sportowo. Nosił dresowe bluzy z kapturem, dresowe spodnie i sportowe buty.

Każda informacja o zaginionym może okazać się przydatna. Wiadomości należy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 46 30 (czynny całodobowo). Poszukiwania prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

Przypomnijmy, że wciąż trwają też działania poszukiwawcze za 67-letnią Danutą Bublewicz z osiedla Poręba Mała w Nowym Sączu, o czym informowaliśmy TUTAJ.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.