Trzeci dzień poszukiwań. Wciąż nie ma śladu Danuty

poszukiwania Nowy Sącz

Wciąż trwają działania poszukiwawcze za 67-letnią Danutą z Nowego Sącza. We wtorek wieczorem (11 stycznia) kobieta wyszła z domu na osiedlu Poręba Mała i do tej pory nie wróciła oraz nie skontaktowała się z rodziną. Dziś od rana służby znów przeszukują miasto.

W działania zaangażowani są policjanci, strażacy oraz ratownicy GOPR. Wczoraj przeczesywano okolicę zamieszkania 67-latki, w tym tereny leśne.

– Poszukiwania w terenie prowadzone były do godz. 15-tej. Dzisiaj rano zostały wznowione i prowadzone są w nowych wytypowanych miejscach na terenie miasta Nowego Sącza. Funkcjonariusze cały czas intensywnie działają też operacyjnie. Policyjna akcja poszukiwawcza cały czas trwa – informuje kom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Jak informowaliśmy TUTAJ, kobieta w dniu zaginięcia miała na sobie ciemną kurtkę, jeansy, czarne buty i szarą czapkę.

Mieszkańcy Sądecczyzny również działają. Chętni do pomocy w poszukiwaniach mogą dołączyć dziś do grupy, która wyruszy z okolic mostu kolejowego na rzece Kamienica (nie na Dunajcu!). Zbiórka planowana jest o godzinie 13:00.

AKTUALIZACJA: Nowy Sącz. Tragiczny finał prowadzonych od wtorku poszukiwań

fot. KMP w Nowym Sączu, Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy SączOSP Nowy Sącz – Biegonice

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.