Piłkarze Sandecji wyszli na miasto i wręczali kibicom bilety [Wideo]

Piłkarze Sandecji wyszli na miasto i wręczali kibicom bilety [Wideo]

Trio piłkarzy w osobach Macieja Korzyma, Michała Szeligi i Radosława Kanacha oraz asystent trenera Sandecji Paweł Nowak wzięli udział w niezwykle pozytywnej akcji przed domową potyczką z Bytovią Bytów – #AkcjaNaMieście.

Na pierwszy ogień poszli starsi kibice oblegający jedną z ławek na terenie nowosądeckiego Rynku. – Idziemy do Panów, jest dobra ekipa – zagaił Korzym, po czym wraz ze swoimi kompanami wręczył sądeczanom wejściówki na mecz. Panowie nie kryli swojego zaskoczenia, ale prezenty przyjęli z radością.

Czytaj również: Sandecja. Snajper odpłacił się golem za zaufanie

Nie zabrakło też gadżetów nowosądeckiego klubu w postaci biletów i mini piłeczek dla pana taksówkarza, pary z dziećmi na rowerach czy innych mieszkańców Nowego Sącza.

Na koniec akcji doszło do zabawnej sytuacji z udziałem Michała Szeligi i grupki młodych fanek futbolu. – Dziewczyny mam ostatni bilet. Czy któraś z Was interesuje się piłką nożną? – zapytał Szeliga.

Ja jestem za Wisełką – odparły dwie z nich. – Jaa… – zdziwiona mina rysująca się na twarzy obrońcy nowosądeckiego pierwszoligowca mówiła sama za siebie.

Materiał wideo z całej akcji jest dostępny na oficjalnej stronie Sandecji na Facebooku (tutaj).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.TV

Share on twitter
Share on facebook