Piłkarz Sandecji powołany do reprezentacji!

We wtorek 6 marca do siedziby Sandecji Nowy Sącz przy ul. Kilińskiego dotarło powołanie dla pomocnika sądeczan Jakuba Grića.

wsb3

21-letni Słowak ma szansę wystąpić w kadrze swojego kraju do lat 21 w marcowych meczach przeciwko Albanii.

- Zgrupowanie przed meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy U-21 rozpocznie się 18 marca w Šamorínie. Pięć dni później nasi południowi sąsiedzi rozegrają pierwsze spotkanie w Tiranie. Rewanż odbędzie się w Žilinie 27 marca 2018 r. - informuje oficjalna strona nowosądeckiego klubu.

- Obecnie podopieczni trenera Jakuba Kojnoka plasują się na 5. miejscu w tabeli - przed sobą mają Hiszpanów, Irlandczyków z północy, Islandczyków oraz Albańczyków. Za nimi znajdują się Estończycy. Do czempionatu awansują zwycięzcy każdej z dziewięciu grup, a cztery najlepsze ekipy z drugich miejsc powalczą o dwa pozostałe „bilety" na turniej rozgrywany na Półwyspie Apenińskim. Należy jednak pamiętać, że Słowacy mają za sobą dwa pojedynki z piłkarzami z Półwyspu Iberyjskiego. Do Nowego Sącza 21-latek powróci 27 marca, czyli na kilka dni przed meczem z Górnikiem Zabrze – brzmi dalsza część komunikatu na Sandecja.pl.

Jakub Grić zasilił Sandecję tej zimy. Dotychczas trener Kazimierz Moskal dał mu szansę występu w czterech spotkaniach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik ma na swoim koncie żółty kartonik w meczu z Zagłebiem Lubin (0:1).

Poza Grićem drugim z zawodników Sandecji mającym szansę występów w narodowych barwach jest wypożyczony z Wisły Kraków 21-letni obrońca Jakub Bartosz.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Fifa.com Jakub Grić po lewej stronie

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.