Piłka nożna. Ty również możesz zostać Sączersikiem

Piłka nożna. Ty również możesz zostać Sączersikiem

Tytułowe Sączersiki są najmłodszą kategorią wiekową w Akademii Sandecja.

Wraz z początkiem wiosny klub z Kilińskiego wystartował z naborem do drużyny prowadzonej przez trenera Bartłomieja Cisowskiego. Oferta jest skierowana do dzieci z roczników 2013 i 2014.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. KLUB Z NOWEGO SĄCZA JEDNAK NIE WYCOFUJE SIĘ Z ROZGRYWEK!

Akademia Sandecja jest największą szkółką piłkarską w regionie. Zrzesza ponad 300 młodych piłkarzy z Nowego Sącza i okolic. Niedawno dołączyła do projektu PZPN dotyczącego certyfikowania szkółek piłkarskich w całej Polsce. Dzięki niemu rodzice mają pewność, że dany oddział spełnia standardy szkoleniowe oraz jest bezpieczny.

Warto również dodać, że dzięki ścisłej współpracy Akademii z pierwszym zespołem Sandecji najzdolniejsi adepci mają szanse trafić do pierwszej drużyny. W ostatnim czasie taki postęp poczynili: Szymon Tokarz, Kacper Tokarczyk czy Kamil Ogorzały. Ostatni z nich zaliczył już dwa występy na szczeblu pierwszej ligi.

Teraz twoje dziecko także może stać się częścią tego wielkiego projektu. Wszystkich zainteresowanych, z roczników 2013 i 2014, zapraszamy do kontaktu z trenerami Tomaszem Szczepańskim (+48 696 078 400) i Bartłomiejem Cisowskim (+48 664 007 701) – inform,uje Sandecja.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja.pl

Reklama