Piłka nożna. Powrót do Sandecji stał się faktem! „Zaszczyt”

Pierwszym letnim wzmocnieniem Sandecji Nowy Sącz w tym roku został środkowy pomocnik Sebastian Szczepański, wychowanek Dunajca. Dla 24-latka jest to powrót na Kilińskiego po dwóch sezonach spędzonych poza Nowym Sączem. Piłkarz związał się z sądeczanami rocznym kontraktem.

wsb3

Szczepański grał przez ten czas w Stali Mielec, Rozwoju Katowice (kolejno 8 i 13 meczów w I i II lidze) oraz słowackim drugoligowcu Partizanie Bardejów.

- Gra w Sandecji zawsze była dla mnie zaszczytem, więc cieszę się, że mogę wrócić w rodzinne strony. Mam nadzieję, że nie zawiodę tych, którzy mi zaufali i swoją dobrą postawą na boisku pomogę zespołowi osiągnąć postawione, przed sezonem, cele - powiedział nowy nabytek Sandecji dla oficjalnego serwisu nowosądeckiego klubu Sandecja.pl.

Czytaj również: Rewolucja w Sandecji trwa! Czterech piłkarzy żegna się z klubem

Warto przypomnieć, że dotąd sześciu piłkarzy przedłużyło swoje kontrakty z klubem. Z kolei czterech zdecydowało się na odejście.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.