Piłka nożna. Kup bilet na mecz Sandecji z Piastem. Cena to nawet 1 zł! „Trzeba wspierać zespół”

Piłka nożna. Kup bilet na mecz Sandecji z Piastem. Cena to nawet 1 zł! „Trzeba wspierać zespół”

W sobotę o godz. 15.30 w Niecieczy piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozegrają mecz z Piastem Gliwice w ramach 27. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala nie potrafią wygrać w lidze od siedemnastu kolejek. Potyczka z gliwiczanami, z którymi jesienią zremisowali 2:2 ma być przełamaniem tej czarnej serii.

Jak informuje oficjalna strona internetowa „biało-czarnych” dystrybucja prowadzona jest w sekretariacie klubu przy ul. Kilińskiego 47 (od 8:30 – 16:00, od poniedziałku do piątku), na stronie kupbilet.pl oraz w punktach partnerskich na terenie Nowego Sącza.

Przy zakupie niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości w celu rejestracji biletu w systemie sprzedażowym. Właściwa weryfikacja kibica będzie odbywała się przy wejściu na mecz. Jednocześnie informujemy, że na ten mecz istnieje możliwość wykupienia miejsca w autokarze do Niecieczy. Cena za przejazd w obie strony wynosi 8 zł. Chęć przejazdu należy zgłosić w momencie zakupu wejściówek. Ilość miejsc ograniczona! – można przeczytać w komunikacie na łamach sandecja.pl.

Słyszałem o tym bojkocie kibicowskim (więcej), ale ja chcę zobaczyć piłkarzy na żywo i wesprzeć drużynę w tych trudnych chwilach. Teraz jest taka sytuacja, że nie ma czasu na takie przepychanki. Wspierajmy Sandecję, by utrzymała się w ekstraklasie! – powiedział nam pod stadionem kibic nowosądeckiego klubu Grzegorz Bania.

Punkty Partnerskie, gdzie można nabyć wejściówki:

Anos Travel

Jagiellońska 19

33-300 Nowy Sącz

Biuro Podróży „Etiuda Travel”

ul. Lwowska 80 (Galeria Trzy Korony)

33-300 Nowy Sącz

STS Nowy Sącz 2

Długosza 40

33-300 Nowy Sącz

STS Nowy Sącz 1

Dunajewskiego 8

33-300 Nowy Sącz

Salon Empik – Nowy Sącz Europa (SP)

ul. Nawojowska 1 (CH Europa)

33-300 Nowy Sącz

Salon Empik – Nowy Sącz Trzy Korony

Lwowska 80

33-300 Nowy Sącz

Uwaga:

– Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, kombatanci wojenni oraz młodzież do lat 16.

– Dzieci do lat 7 uprawnione są do darmowego wstępu. Jednak wcześniej muszą odebrać wejściówkę „zerową”.

– Dzieci od 8 do lat 14 uprawnione są do zakupu biletu w cenie 1 zł*.

– Procedura nabywania biletów oraz karnetów odbywać się będzie na zbliżonych zasadach, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Wejściówka drukowana będzie na konkretny sektor i miejsce, zawierać będzie dane osoby kupującej oraz kod kreskowy umożliwiający identyfikację.

– Do zakupu niezbędne będzie okazanie dowodu tożsamości w celu wypełnienia danych w systemie, nie ma jednak problemu, aby kibic nabył większą ilość wejściówek – dla innych osób. Docelowa weryfikacja posiadacza, będzie odbywała się przy wejściu na mecz i okazaniu dowodu tożsamości ze zdjęciem, za pomocą czytników elektronicznych.

– Wejściówki można nabywać w dni powszechne w sekretariacie klubu (8:30 – 16:00), w punktach stacjonarnych STS, w salonach Empik oraz na stronie www.kupbilet.pl.

– W dniu meczu cena wejściówki jest o 5 zł wyższa!!

– W przypadku dziecięcych grup zorganizowanych (m.in. przedszkola, szkółki piłkarskie, stowarzyszenia) cena biletu dla jednego dziecka wynosi 10 zł, a dla opekuna 20 zł (1 opiekun na 10 podopiecznych)**.

* – promocja obowiązuje wyłącznie w przypadku indywidualnych grup rodzinnych, gdzie 1 opiekun przypada na max. 3 dzieci w wieku 8 – 14 lat.

** – za grupę zorganizowaną uważa się grupę min. 20 dzieci.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja.pl Fot. Jarosław Para Sandecja

Reklama