Piłka nożna. Dunajec będzie miał stadion godny... ekstraklasy?

Jak informuje portal NaszSport.pl już wkrótce w posiadanie nowoczesnego stadionu piłkarskiego może wejść nie Sandecja a… nowosądecki Dunajec.

Czytaj również: BYŁY BRAMKARZ SANDECJI WYLĄDOWAŁ W 4. LIDZE. OSTATNI SEZON SPĘDZIŁ W PIERWSZEJ

Powołano już tzw. „komitet społeczny”, który miałby się zająć kwestią stadionu. Nie byłby to byle jaki obiekt a nowoczesna arena o pojemności 4200 miejsc ze sztucznym oświetleniem czy miejscem na odnowę biologiczną spełniająca restrykcyjne wymogi Komisji Licencyjnej pozwalające na rozgrywanie meczów ekstraklasy. Koszty związane z tą inwestycją mieliby pokryć sponsorzy.

Czytaj również: PORAŻKA SANDECJI Z MIEDZIĄ NA ZDJĘCIACH [FOTOGALERIA]

Dunajec chciałby zbudować nowy stadion na „Tłokach”. Już we wrześniu ub. roku płyta tamtejszego boiska została powiększona. Klub z Nowego Sącza ma zamiar wydzierżawić działkę od miasta i zbudować obiekt w ciągu trzech lat. W powodzenie tej misji wierzy prezes Dunajca Jan Wojciechowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: NaszSport.pl/fot. Dunajec Facebook

TRADYCJATEXT

1 comment

  1. WŁADEK 8 Sierpień, 2019 at 11:02 Odpowiedz

    ludzi w SĄCZU –pojebało ,przymiarki do budowy stadionu dla DUNAJCA ? w całej Polsce tylko mówi się o Sandecji nikt nie zna i nie kojarzy dunajca z piłką ? chociaż byłem zawodnikiem tego klubu w latach 70-tych to jestem za budową stadionu dla SANDECJI ….

Wypowiedz się w tej sprawie