Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży „Moja czysta rzeka”

Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży „Moja czysta rzeka”

Jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody i lubisz ją fotografować, zgłoś się do konkursu fotograficznego organizowanego przez Fundację Horyzont360. W Konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat z obszaru Subregionu Sądeckiego tj. powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i miasta Nowy Sącz.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Wykonać zdjęcie rzeki/potoku/cieku wodnego/jeziora lub innego zbiornika wodnego (według zasad określonych w regulaminie), które w opinii uczestnika uznane są za czyste i warte pokazania.
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  • Przesłać wykonane zdjęcie wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem (w formie zeskanowanego oryginału) na adres mailowy [email protected]

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe!

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Konkurs rozpoczyna się dnia 15 maja 2019r. i potrwa do 15 września 2019r.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszenia znajduje się na stronie www Fundacji Horyzont360 w zakładce „Projekty” (EKO- Młodzi badacze na Sądecczyźnie).

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „EKO-Młodzi Badacze na Sądecczyźnie”, współfinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w ramach zadania „Edukacja ekologiczna”.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.