Piłka nożna. Adrian Danek po triumfie z Arką: To był klucz do wygranej!

Piłka nożna. Adrian Danek po triumfie z Arką: To był klucz do wygranej!

W niedzielę piłkarze Sandecji Nowy Sącz wreszcie, po 22 meczach niemocy w ekstraklasie, sięgnęli po upragnione trzy punkty. Wygrana 3:1 nad Arką Gdynia poprawiła nastroje w ekipie nowosądeckiego beniaminka.

W końcu udało się nam przełamać tę złą passę. Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i w Szczecinie zdobędziemy trzy punkty. Była w nas chęć rewanżu za listopadowy pogrom w Gdyni 0:5. Tam po kwadransie przegrywaliśmy już 0:3… Myślę, że ten mecz nam się udał. Bardzo się z tego cieszymy, mamy te trzy cenne punkty! – przyznał po meczu Adrian Danek, który na boisku zameldował się w 88 minucie spotkania, ale zrobił w tym czasie wiele dobrego.

Najpierw naciskał Marcina Warcholaka, który wbił piłkę do własnej bramki, a kilka chwil później sam pokonał Pavelsa Steinborsa.

Wyszliśmy wysoko na rywala. To był też klucz do wygranej. Mieliśmy trochę sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Liczą się trzy punkty, to jest najważniejsze. Styl gry pozostaje sprawą drugorzędną – powiedział w swoim stylu młody pomocnik.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.