Pierwsze w Polsce sześcioraczki mają już dwa lata. Ich narodzinami żyła cała Polska

Pierwsze w Polsce sześcioraczki mają już dwa lata. Ich narodzinami żyła cała Polska

Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon pochodzą z Tylmanowej, 20 maja obchodziły swoje drugie urodziny. Przyszły na świat w 29 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Poród został odebrany w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a maluchy, jak ocenili wówczas lekarze, urodziły się w dobrym stanie, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności tego niezwykłego wydarzenia (sześcioraczki przychodzą na świat raz na 4,7 mln ciąż). Na powrót rodzeństwa do domu z Krakowa czekał w domu ich starszy brat  – Oliwier.

Rodzice – Klaudia i Szymon Marzec publikują zdjęcia na Instagramie, gdzie widzimy całą rodzinę wokół piętrowego tortu. Życzenia płyną z całego kraju. Na Twitterze umieścił je również prezydent Andrzej Duda:

Razem Agatą i naszymi Współpracownikami z KPRP składamy Im najserdeczniejsze życzenia: Kaju, Nelu, Zosiu, Malwinko, Filipie i Tymonie życzymy Wam 100 lat! BUZIAKI! Serdeczne pozdrowienia dla Rodziców!” – napisał Andrzej Duda.

Z okazji święta Gmina Ochotnica Dolna opublikowała na swojej stronie film przygotowany przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka.

 

Marszałek Witold Kozłowski odwiedził rodzinę sześcioraczków z Tylmanowej.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.