Pierwsze plecaki trafiły już do zwycięzców! Mamy dla was jeszcze trzy! Wymyśl hasło reklamowe dla Lumaro!

Pierwsze plecaki trafiły już do zwycięzców! Mamy dla was jeszcze trzy! Wymyśl hasło reklamowe dla Lumaro!

Okna PCV, ślusarka aluminiowa, systemy przeciwpożarowe i oddymiające oraz fasadowe, parapety, rolety, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe – to produkty, w które od lat zaopatruje między innymi sądeczan mająca swoją siedzibę w Podrzeczu koło Nowego Sącza firma Lumaro.

W tym roku Lumaro obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji gospodarze firmy przygotowali dla naszych Czytelników konkurs. Zasada jest prosta: wy wymyślacie hasło reklamowe dla Lumaro i „polubiacie” profil firmy na Facebooku, a w zamian codziennie do jednej/ jednego z was powędruje plecak z wyposażeniem idealny do szkoły, na wycieczkę, zajęcia dodatkowe czy zakupy. 

Lumaro z siedzibą w Podrzeczu od lat dba o zaopatrzenie domów klientów indywidualnych, jak i firm. Utrzymane w minimalistycznym trendzie okna z dużymi przeszkleniami, cienkimi profilami i ukrytymi zawiasami to produkty będące specjalnością tego producenta. Estetyczne okna cechuje również wysoka jakość, ochrona przed smogiem oraz izolacja termiczną i dźwiękowa, aby domu było ciepło i cicho.

Ideą Lumaro jest także promowanie wykorzystania recyklingu z używanych okien PCV. Ościeżnice produkowane z przetworzonych profili PCV wykorzystywane są poźniej do produkcji nowych i co ciekawe  – nawet mocniejszych profili niż te pierwszy raz przetwarzane. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe produktów firmy Lumaro gwarantują natomiast coroczne kontrole Centrum Techniki Okrętowej.

Lumaro często wspiera dobre inicjatywy lokalne. Dzięki takiemu wsparciu zimą dzieciaki z Sądecczyzny mogą odwiedzać „Motomikołaje”, a zwierzaki w okolicznych schroniskach mają cieplejsze życie. Ludzie, dla których los nie był łaskawy mogą często liczyć na pomoc Lumaro – jak choćby rodzina pogorzelców z Chochorowic.

Skoro już wiecie czym zajmuje się firma Lumaro to czas na uruchomienie pokładów waszej kreatywności. W komentarzach pod tym postem wpisujcie propozycje na hasło reklamowe. Najlepsze z nich będą nagrodzone plecakami. Będzie można je odebrać w naszej redakcji przy ul. Żywieckiej 25 w Nowym Sączu.

CZAS – START!

Share on twitter
Share on facebook