Pieniądze podliczone: 17 246 zł dla Tomka Brzeskiego!

Taką właśnie sumę udało się zebrać na wczorajszym koncercie charytatywnym połączonym z licytacją obrazów Mgr Morsa. Dzięki sprzedaży obrazów przedstawiających znanych artystów związanych z Nowym Sączem udało się zebrać 10 tys. 400 zł. Reszta sumy pochodziła ze sprzedaży cegiełek „piątka dla Tomka”.

- To koncert nie tylko dla Tomka, to koncert dla nas wszystkich, żebyśmy pamiętali o sobie nawzajem. Czasem tak jest, że kiedy spadamy ze szczytów, potrzebujemy pomocy innych - takimi słowami Roman Kołakowski rozpoczął wczorajszy charytatywny koncert na rzecz Tomka Brzeskiego. W przerwach między balladami Stachury, Cohena i Dylana, odbywały się aukcje obrazów MGR MORSA.

Wśród uczestników wydarzenia pojawili się przyjaciele Tomka ze Starej Lubovli, a  także Marta Hanečáková, dyrektor Centrum voľného času  z naszego partnerskiego miasta.

Oprócz artystów na scenie pojawiła się także rodzina Tomka Brzeskiego wraz z żoną Agnieszką. Koncert zakończyło wzruszające wykonanie legendarnej ballady Leonarda Cohena "Hallelujah".

fot. nowysacz.pl

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.