Paweł Cieślicki prezesem Sandecji

Rada Nadzorcza Spółki S.A. MKS Sandecja ogłosiła, że powołała na stanowisko klubu przy ul. Kilińskiego 47 Pawła Cieślickiego.

PROTEUSGAST3

Jak powiedział wiceprezydent Nowego Sącza Artur Bochenek – nowy prezes jest znany w środowisku piłkarskim.

– Od wielu, wielu lat działa w piłce nożnej także jako wieloletni prezes Barciczanki. Wie co zrobić w Sandecji i ma pomysł na klub, jest biznesmenem, a co za tym idzie – mamy jako miasto nadzieję, że zdołała odciążyć budżet Nowego Sącza. Jego głównym celem będzie wiec pozyskanie sponsorów strategicznych dla zespołu Sandecji, a przede wszystkim przyszłego nabywcy wszystkich akcji Sandecji Nowy Sącz. Warto przypomnieć, że Paweł Cieślicki był już związany z Sandecją przez 4 lata jako Dyrektor Zarządzający. Zna klub, piłkarzy i ludzi z nim związanych. To na pewno pomoże w działaniu.

Przede wszystkim trzeba zacząć od spraw sportowych, bo sytuacja nie jest dobra – stwierdził nowy prezes Sandecji Paweł Cieślicki. – Trzeba zobaczyć co można szybko zmienić, trenerzy muszą ruszyć w teren by szukać młodych zdolnych piłkarzy w regionie, a takich nie brakuje. Należy szybko zacząć działać, bo czasu nie ma. Jest wiele spraw do złatawienia. Przed nami trudne finansowe sprawy, ja też pomogę. Będziemy szukać wsparcia nawet po małych firmach, bo mały czasem więcej może niż duży. Musimy zrobić wszystko, aby Sandecja nadal była w I lidze. Będę rozmwiał z każdym, aby atmosfera była jak najlepsza. Musimy natychmiast podjąć pracę by była podgrzewana płyta. Cieszę, że ogłoszono tremin przetargu na budowę stadionu. Błędem było granie Sandedcji w ekstraklasie poza Nowym Sączem, można tego było uniknąć. Ale to już historia, a teraz chcemy i zrobimy wszystko by było lepiej.

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]