Patryk Olejniczak rzucił wyzwanie Robertowi Lewandowskiemu. Czy Lewy podaruje koszulkę?

Patryk Olejniczak rzucił wyzwanie Robertowi Lewandowskiemu. Czy Lewy podaruje koszulkę?

Patryk Olejniczak wyruszył kilka dni temu w podróż motocyklową na Majorkę. W ten nietypowy sposób chce nagłośnić akcję pomocy dzieciakom z zespołem Downa. Podróżnik rzuca z drogi wyzwanie Robertowi Lewandowskiemu, którego prosi o… koszulkę.

Kilka dni temu pisaliśmy o tacie małej Patrycji, dziewczynki z zespołem Downa, który 23 września wyruszył w podróż na Majorkę w ramach akcji „Zamiast Piwa, Litr Paliwa”. Podróż Patryka jest nie tylko przygodą. Jej cel to również nagłośnienie akcji charytatywnej. Patryk rzucił wyzwanie najlepszemu polskiemu piłkarzowi zapraszając go do przyłączenia się do inicjatywy.

Patryk chce, aby  „Lewy”, który sam niedawno został ojcem, wymienił się koszulką. Koszulkę Roberta Lewandowskiego Patryk zamierza przekazać na licytację, zaś zebrane w ten sposób pieniądze trafią do dzieciaków z Przedszkola Specjalnego „Orzeszek”.

Im więcej udostępnień i lajków – tym większa szansa, że Robert Lewandowski dowie się o propozycji i  zgodzi się na wymianę koszulek.

Partnerami akcji Patryka Olejniczaka są sądecka firma FAKRO oraz Stowarzyszenie Na Tak.
fot. z arch. Patryka Olejniczaka

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.