PASZYN – ŚWINIARSKO: Mystkowianie spieszą z pomocą

„Mała pomoc w wielkiej sprawie”-  takim hasłem opatrzyli swój najbliższy występ dobrzy ludzie z  Zespołów Regionalnych Mystkowianie, Mali Mystkowianie i z kapeli Zaćwa. W sobotę (25 lutego), o godz. 15. na Hali Sportowej w Paszynie zatańczą, zagrają i zaśpiewają z dedykacją dla Madzi, Mikołaja i Damianka, czyli dzieciaków, które straciły rodziców.

PROTEUSGASTRO2

Pomysłodawcą koncertu jest jeden z tancerzy Mystkowian – Michał Mika.

 

Podczas imprezy odbędzie się zbiórka datków do puszek. Wszystko co do nich wpadnie zostanie przekazane rodzinie, która zaopiekowała się osieroconymi dziećmi. Rodzice 9-letniego Damiana oraz 5-letnich bliźniaków: Madzi i Mikołaja, zginęli  5 stycznia w wypadku na drodze krajowej nr 75 w Kurowie.

Organizatorzy koncertu obiecują mnóstwo atrakcji, między innymi licytację, loterię fantową, malowanie twarzy oraz zabawy i gry dla dzieci.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]