PasteLOVE – Or_kiestra serwuje muzyczne danie

PasteLOVE – Or_kiestra serwuje muzyczne danie

Or_kiestra

7 solistów, 32 instrumentalistów, 21 chórzystów i jednocząca ich wszystkich dyrygentka – to przepis na jedyne w swoim rodzaju muzyczne danie, które dziś Or_kiestra zaserwowała światu. W samo południe swoją internetową premierę miał kawałek ,,PasteLOVE” – kolejne dzieło młodych artystów.

,Oficjalnie dziękujemy wszystkim ludziom, z którymi mogliśmy współpracować! Szczególne podziękowania kierujemy do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego! Dziękujemy również Operze Krakowskiej za udostepnienie przestrzeni pod realizację dźwięku! Reszta podziękowań już niebawem!! MAMY MASĘ EMOCJI – ŁAPCIE” – napisali członkowie Or_kiestry, dzieląc się swoim nowym dziełem.

Muzyką, aranżacją i kierownictwem muzycznym przy powstawaniu utworu zajęła się Justyna Zawiślan – dyrygentka, kompozytorka i założycielka Or_kiestry. Ona też wraz z Martyną Karlińską jest autorką słów do PasteLOVE.

– Mega się cieszę, bo mogę pokazać Wam wszystkim, co mi w duszy gra!! Bo są ludzie, którzy za mną idą i robią piękne rzeczy. Mamy naprawdę potężną moc moi drodzy. I już teraz bardzo dziękuję orkiestrowiczom za zaangażowanie, pomoc i ciepłe słowa. Ja to mam w życiu szczęście! – komentowała Justyna Zawiślan dwa dni przed premierą najnowszego kawałka.

Przypomnijmy, że Or_kiestra to grupa znajomych, których połączyła miłość do muzyki. Choć obecnie ich działalność ,,kręci się” wokół Krakowa, to i Sądecczyzna jest im bliska – to tu powstała Or_kiestra, stąd pochodzi większość jej członków oraz osoba, bez której grupy by nie było – czyli Justyna Zawiślan.

Więcej artykułów na temat Or_kiestry znajdziesz TUTAJ, a poniżej premierowy utwór.

fot. screen klipu – Or_kiestra, YouTube