Paraliż komunikacyjny w regionie. Ratownik medyczny jechał na masce karetki

Paraliż komunikacyjny w regionie. Ratownik medyczny jechał na masce karetki

ratownik medyczny na masce samochodu

Śnieżyca, która w godzinach wieczornych przeszła przez nasz region dosłownie sparaliżowała ruch na sądeckich drogach. Samochody stały w kilometrowych korkach. Na jezdni był lód.

– Pod Cieniawą stoją ciężarówki. Nie można ich ominąć, bo droga jest tragiczna i można łatwo wpaść w poślizg. Czekamy na jakąś piaskarkę, bo jest dosłownie dramat – informowała nasza Czytelniczka.

Podobne sygnały docierały do nas z całej Sądecczyzny, Gorlic i Limanowej. Intensywne opady śniegu i zamieć ograniczały widoczność na drodze. Trasy dojazdowe były zupełnie zasypane, a jezdnie oblodzone. Z powodu niebezpiecznych warunków na trasie między innymi w Krynicy-Zdroju policja zablokowała drogę.

Drogowcy nie nadążali. Nagły atak zimy na kilka godzin sparaliżował niemal całkowicie komunikację w regionie. Problem był nie tylko przy podjazdach, ale również na prostej drodze. Samochody ślizgały się i miały trudność z zahamowaniem i ruszeniem. Do dramatycznej sytuacji doszło w Limanowej. Centrum miasta było oblodzone na tyle, że niemożliwym była dalsza jazda. Do sieci trafił film opublikowany przez Limanowa.in, na którym widać jak ratownik medyczny siedzi na masce karetki. Prawdopodobnie w ten sposób chciał dociążyć przód samochodu, by ten nie ślizgał się po asfalcie. Sytuacja w całym regionie była dramatyczna.

Film: Krynica.TV/
Limanowa.in/
Sądeckie Drogi
Fot. Limnowa.in/ screen z filmu 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.