Pan Tabletka z Nowego Sącza podbija Internet

Pan Tabletka z Nowego Sącza podbija Internet

Marcin Korczyk ma tysiące fanów w całej Polsce, choć nie jest piosenkarzem, muzykiem, ani aktorem, a… farmaceutą. Mieszka i pracuje w Nowym Sączu, a jako Pan Tabletka, podbija Internet. Jak sam mówi – na swoim blogu pisze o tym, co robić, żeby nie jeść tabletek, lub w ostateczności – wybrać te najlepsze. Reklamowane produkty konfrontuje z rzeczywistością, uczy ludzi jak nie zgubić się w świecie medykamentów.

Chyba każdy gubi się dziś w nadmiarze leków i suplementów oferowanych przez firmy farmaceutyczne. Często zażywamy ich zbyt wiele lub zupełnie nie te, które powinniśmy. Marcin Korczyk postanowił jakoś temu zaradzić. Założył bloga i pod pseudonimem Pan Tabletka edukuje Polaków w kwestii medykamentów.

Z wykształcenia jest farmaceutą. Na co dzień pracuje w całodobowej aptece, ale nie chce zatrzymywać swojej wiedzy tylko dla siebie i  dla klientów apteki. Czytając wpisy Pana Tabletki, czy oglądając filmy przez niego publikowane, każdy może choć na chwilę zajrzeć w tajemniczy dla zwyczajnego śmiertelnika świat farmacji.

Działalność w sieci i pomaganie chorym daje panu Marcinowi sporo radości. Jego profil na portalu społecznościowym obserwują już tysiące osób.

– Dopiero zaczynam moją przygodę z blogowaniem – przyznaje farmaceuta. – Dopóki sam nie zostałem twórcą, nie zdawałem sobie sprawy jak dużo dobrych emocji i takiej siły do pracy dają lajki i komentarze. To dla mnie sygnał, że robię coś, co się przydaje innym.

Jeden z filmów Pana Tabletki możesz obejrzeć poniżej. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o blogu Marcina Korczyka i innych ciekawych pasjach mężczyzny, szukaj artykułu na ten temat w jednym z najbliższych wydań Dobrego Tygodnika Sądeckiego.

źródło: Pan Tabletka

Share on twitter
Share on facebook