Genetyczny „brzuszek”? Możesz to sprawdzić. Za darmo!

Jeśli masz więcej niż 18 lat, mniej niż 65 i masz problem z nadwagą, przyczyną problemu mogą być geny. Jest okazja aby to sprawdzić. Za darmo. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Kelles II” (ul. Kochanowskiego 2) organizuje bezpłatne badania genetyczne czynnika predysponującego do występowania otyłości.

Badanie wymaga tylko dwóch spotkań z dietetykiem trwających łącznie 45 minut i jest nieinwazyjne. W ramach badania zostanie przeprowadzona analiza genetyczna, która może zidentyfikować gen sprzyjający wystąpieniu otyłości. Przeprowadzona zostanie także ocena sposobu żywienia oraz stanu odżywienia organizmu.

Organizatorzy akcji zapraszają osoby, które nie przechodziły wcześniej chirurgicznego leczenia otyłości i obecnie nie stosują farmakoterapii lub dietoterapii, nie cierpią na zaburzenia odżywiania (anorexianervosa, bulimia) oraz bez zdiagnozowanych zaburzeń hormonalnych (choroby tarczycy, nadnerczy, gonad),

Zapisy przyjmowane są w rejestracji przychodni Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Kelles II” przy ul. Kochanowskiego 2 w Nowym Sączu, tel. 726 164 867, 18 547 4767.

fot.pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.