Ósemka otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów

4 marca w Szkole Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Jagiełły odbył się Dzień Otwarty. Atrakcji i wrażeń nie brakowało. Salę gimnastyczną opanowali Animaniacy, którzy zaprosili dzieci do wspólnych zabaw i tańców oraz konkursów z balonowymi nagrodami.

– W salach lekcyjnych odbywały się warsztaty plastyczne i muzyczne, wystawa roślin i zwierząt, pokaz sztuk walki połączony z treningiem pod okiem naszej złotej medalistki i laureatki w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny – Klaudii Kowalskiej oraz dostarczające wielu wrażeń eksperymenty w Małym Laboratorium – mówi Agnieszka Wenczyńska z SP nr 8.

Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił w grze na instrumentach, nauczyć się prostych układów tanecznych, wykonać piękne wiosenne kwiaty i wesołe słonie a także sprawić sobie na twarzy piękny, kolorowy malunek.

Na zakończenie dwugodzinnej przygody Animaniacy zaprosili dzieci na szkolne boisko, gdzie urządzili pokaz wielkich baniek mydlanych.

Źródło i fot. SP nr 8 w Nowym Sączu.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.