Organizm podpowiada nam, co jest dla nas dobre

Rozmowa z Moniką Pająk-Chludzińską – naturoterapeutką i fitoterapeutą

– Jak ważnym elementem w procesie leczenia jest nasza głowa, czy inaczej nasze zdrowie psychiczne?

– Jest coś takiego jak „Totalna biologia”, którą wymyślił doktor Ryke Geerd Hamer. Pokazuje on, w jaki sposób myśli, uczucia mają wpływ na nasze zdrowie. Jest takie powiedzenie: „Jak sobie życie kreujesz, takie je masz”. Człowiek szczęśliwy nie choruje. Jak myślisz pozytywnie, otaczasz się osobami, które się uśmiechają, które mają jakiś cel w życiu, to wtedy automatyczne twoje ciało wytwarza więcej endorfin i to powoduje, że nawet twoja odporność się podnosi. Twoje ciało, komórki zaczynają funkcjonować prawidłowo. Podam przykład, jeżeli spotkasz się z koleżanką i ona cały czas będzie opowiadać o tym co ją boli, to ty po dwóch godzinach takiej rozmowy z nią sama zaczniesz odczuwać, że gdzieś tam ci coś ugniata, gdzieś tam cię boli. Samo jej mówienie, będzie programowało cię na chorobę, a nasz mózg nie rozumie słowa „nie”. Czyli jak mu powiesz: „Nie choruję”, to on zapamięta tylko tę drugą część i będzie robił wszystko, żeby twoje ciało chorowało, bo ty sobie tego życzysz.

– Czyli można sobie zaprogramować chorobę? (…)

To tylko 20 procent tekstu. Całość przeczytasz tylko w specjalnym wydaniu “Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, który możesz pobrać BEZPŁATNIE pod linkiem: https://www.dts24.pl/download/172370/

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.