ONE HEART: Muzycznie dla pokoju na świecie. Premiera wkrótce

ONE HEART: Muzycznie dla pokoju na świecie. Premiera wkrótce

14 maja rozśpiewanie dzieciaki ze szkolnego chóru Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu – nagraniu teledysku do utworu „One Heart”.

Inicjatorem akcji jest znany z działalności muzycznej i nie tylko, wokalista i instrumentalista sądeckiego zespołu Pozytywka, Daniel „Deny Ki” Gądek. Jak przyznaje Daniel kompozycja „One Heart” została stworzona w intencji pokoju na świecie, a sama premiera już niedługo, gdyż 1 czerwca (Dzień Dziecka) o godz. 12.00 za pośrednictwem fanpage’a Deny Ki na Facebooku (link dostępny TUTAJ). Tego samego dnia uruchomiona zostanie licytacja, z której cały dochód trafi na pomoc Ukrainie oraz uchodźcom. Przedmiotem licytacji będzie obraz ONE HEART podpisany przez młodych uczestników akcji.

Deny Ki i przyjaciele

Oprócz Deny’ego Ki i dzieciaków ze Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu, w nagraniu teledysku udział wzięli: Aneta Opoka, Arek, Patryk oraz Norbert Respondkowie, Kacper Korcyl, Przemek Smoła, Sebastian „Mandziar” Michulec i Michał Mordarski. Przy wsparciu NS Studio Nagrań oraz Exploteam.

ONE HEART

Gratulujemy inicjatywy, trzymamy kciuki i czekamy na premierę!

Fot. Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.