SPORT. Ola Wańczyk po sezonie. Znakomity debiut

Pierwszy zagraniczny wyjazd sądeczanki Aleksandry Wańczyk okazał się bardzo udany. Siatkarka TJ Ostrava zakończyła sezon na wysokim 4. miejscu w klasyfikacji indywidualnej.
 - Z powodu koronawirusa sezon 2019/2020 musiał zostać nagle przerwany. Po znakomitym starcie, udało nam się uzyskać 3 miejsce w tabeli - przyznaje Aleksandra. - Po trzeciej rundzie spadłyśmy na piąte miejsce. Liczyłyśmy, że w play-offach pokażemy co naprawdę potrafimy i że uda nam się wywalczyć ten upragniony medal, na który wspólnie z drużyną na prawdę zasługiwałyśmy. Nasze plany zostały jednak pokrzyżowane i nie będzie nam dane walczyć o najwyższe trofea. Myślę, że ten sezon był mimo wszystko udany. Czas spędzony w Ostravie będę wspominać bardzo miło. Poznałam tam niezwykłych ludzi i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będę mieć również taką wspaniałą drużynę, jaką miałam w tym roku.
To był bardzo udany sezon sądeckiej siatkarki.
MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.