Gorlice: dzień otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym

W najbliższy piątek 16 marca w Gorlicach tamtejsze I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera otworzy swe bramy dla uczniów klas gimnazjalnych.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami na Dzień Otwarty, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 16 marca 2018r. (piątek) w godzinach 9:00- 13:00″ – napisano na łamach witryny internetowej szkoły.

W tym dniu dowiecie się wszystkiego na temat nauki w naszej szkole, planowanych klas pierwszych rekrutowanych na wrzesień 2018, poznacie nauczycieli i uczniów, którzy mogą stać się Waszymi kolegami w przyszłym roku szkolnym. Będziecie mogli wziąć udział w pokazach, konkursach i lekcjach różnych przedmiotów“– brzmi dalsza część komunikatu.

Myślę o nauce w dobrym liceum, gdzie mogłabym podnosić swoje umiejętności. Interesuje mnie głównie język polski i język angielski. Po szkole średniej chciałabym bowiem studiować pedagogikę – mówi nam Adrianna Bieda, uczennica jednego z gorlickich gimnazjów.

Dni otwarte są co roku bardzo popularne wśród gimnazjalistów czy uczniów szkół średnich, którzy zastanawiają się, gdzie mogliby kontynuować swoją naukę.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. LO Kromer

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.