Ojciec otworzył sklep dla syna. Rodzinny biznes zawitał na ul. Kusocińskiego

W Nowym Sączu przy ul. Kusocińskiego powstał nowy Lewiatan. Właścicielem sklepu jest sądecki przedsiębiorca Józef Pyzik, który tym razem postanowił przekazać sklep swojemu synowi. Bogaty asortyment, miejsca parkingowe i fachowa obsługa... Już niebawem mieszkańcy pobliskiego osiedla będą mieli szansę na szybkie zakupy w zasięgu spaceru.

Kilka dni temu nowy budynek sklepu wraz parkingiem został oficjalnie oddany do użytku. Poświęcenia sklepu dokonał o. Bogdan Długosz. Wewnątrz trwają ostatnie poprawki, i jak zapewniają właściciele  - już za kilka dni mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy.

-Dla mnie to niezwykły dzień, gdy po dwudziestu ośmiu latach prowadzenia firmy, pojawił się mój następca, który zechciał prowadzić dalej ten trud. Dla ojca to wielka przyjemność, że to, co tworzyłem przez tak wiele lat, mogę bez obawy oddać w ręce syna, który będzie to kontynuował. Gratuluje mojemu synowi Tomaszowi, który samodzielnie ten sklep zorganizował. Jest to jego pierwsze dzieło. Mam nadzieję, że sklep przyniesie pożytek mieszkańcom, a jemu - godne życie i dostatek - powiedział podczas uroczystości Józef Pyzik

Na uroczystym otwarciu pojawili się bliscy, przyjaciele, pracownicy i zaproszeni goście, a wśród nich bracia właściciela  - Sylwester i Marek Pyzikowie. Wszyscy gratulowali właścicielom zrealizowania inwestycji życząc im dalszych sukcesów. Po uroczystym otwarciu i poświęceniu obiektu odbył się poczęstunek.

tekst sponsorowany

MAGIK MAŁA

1 comment

  1. Agnieszka Rachwał 7 Październik, 2018 at 19:32 Odpowiedz

    Goście jak widać z górnej półki. Nawet Pan Langer się załapał. Ciekawe pod jakim pseudonimem będzie teraz pisał obrzydliwe maile. A właśnie co z tą sprawą bo jakoś ucichła?

Wypowiedz się w tej sprawie