Od dziś do niedzieli więcej patroli na drogach Sądecczyzny

Od dziś do niedzieli więcej patroli na drogach Sądecczyzny

Od dziś do niedzieli 19 czerwca br. na ulicach Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego będzie więcej policyjnych patroli. Mundurowi chcą przypilnować bezpieczeństwa na drogach w związku z długim weekendem, który sprzyja podróżom.

„Funkcjonariusze będą ułatwiać ruch pojazdów, szczególnie na głównych trasach oraz drogach wylotowych z Nowego Sącza i sądeckich miejscowości. W przypadku poważnych utrudnień w ruchu, będą kierować na drogi objazdowe oraz nadzorować poszczególne skrzyżowania, by nie dopuścić do ich blokowania. Policjanci będą też podejmować stanowcze interwencje wobec kierowców w stanie nietrzeźwości oraz uczestników ruchu popełniających wykroczenia, które stanowią główne przyczyny wypadków, czyli przede wszystkim wobec kierowców, którzy przekraczają dopuszczalną prędkość, wymuszają pierwszeństwo przejazdu, nieprawidłowo przejeżdżają przez przejścia dla pieszych czy nieprawidłowo wyprzedzają” – informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policjanci przypominają, ze od dziś i jutro (15 -16 czerwca) obowiązują ograniczenia ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton w godzinach od 18:00 do 22:00.

Warto wiedzieć:

W obu Sączach sezon kąpielowy otwarty

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.