Od 1:4 do wygranej. Dwóch sądeczan walczyło ze sobą w finale!

Sądeccy adepci tenisa ziemnego z STT Fakro pokazali się ze świetnej strony na Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym, w którym brało udział 22 tenisistów.

W finale imprezy w kategorii chłopców (korty Starochorzowskiego Centrum Sportowego Sokół) wystąpiło dwóch reprezentantów Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego. Mowa o Oskarze Zającu i Wiktorze Jeżu.

Czytaj również: Piłka nożna. Pierwszy transfer Sandecji stał się faktem. Grał w reprezentacji!

Jak na finał przystało mecz stał na wysokim poziomie. Nie zabrakło w nim pięknej walki i wielkich emocji. W pierwszym secie lepszy był Oskar wygrywając tę partię 6:1. W drugim secie zwycięzca musiał zmierzyć się ze sporą presją, jego rywal zdołał wyjść na prowadzenie 4:1. Walka trwała jednak do samego końca.

Zając wyrównał jednak stan rywalizacji na 4:4 i w końcówce przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając tym razem 7:5 i triumfując w całej imprezie.