Obiad z wiceprezydentem, wanna i spacer z drapieżnym ptakiem. Licytuj dla WOŚP!

Obiad z wiceprezydentem, wanna i spacer z drapieżnym ptakiem. Licytuj dla WOŚP!

Allegro, 30. finał WOŚP

To są ostatnie godziny, aby wylicytować przedmiot, czy usługę na rzecz 30. finału WOŚP i dorzucić kolejne złotówki do nowosądeckiej puszki. Obecnie jest w niej ponad 149 tysięcy złotych. W puli jest m.in. przelot szybowcem, przejazd pociągiem Newagu po torze testowym w Żmigrodzie i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

30. finał WOŚP odbył się 30 stycznia. W tym roku zbierano pieniądze na sprzęt do diagnostyki i leczenie chorób oczu dzieci. Podczas imprezy w Nowym Sączu nie zabrakło atrakcji. Gwiazdą wieczoru byli Püdelsi. Mimo, że panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne, sądeczanie dopisali i otworzyli swoje serca na pomoc. Do puszek udało się zebrać 149 tysięcy złotych. Do tej kwoty zostaną doliczone pieniądze z aukcji, które odbyły się podczas finału, ale także tych internetowych.

Ostatnie aukcje na Allegro kończą się przed północą. Można wylicytować m.in.: lot szybowcem, kurtkę motocyklową wraz z kaskiem, obiad z wiceprezydentem Nowego Sącza, dzieła sztuki, projekty łazienek, wanny, umywalki, przejażdżkę klasycznym samochodem, wędkę, kurs nauki pływania, dzień w Sejmie i Senacie z Jakubem Bocheńskim, dzień przygód z Grupą Ratownictwa Specjalnego w Nowym Sączy, spacer z drapieżnym ptakiem, czy organizacja wernisażu w Małej Galerii. Obecnie najdroższą rzeczą na aukcji jest obraz ,,Ostatnia Sprawiedliwa”. Kwota licytacji sięgnęła ponad 7 tysięcy złotych. Wszystkie aukcje znajdują się —>TUTAJ.

W ubiegłym roku w Nowym Sączu do samych puszek udało się zebrać 145 tysięcy złotych, o czym pisaliśmy —>TUTAJ. 

– Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wolontariuszom, sponsorom, ofiarodawcom, partnerom, jak i całemu sztabowi z szefową Kamilą Wnęk na czele. Gdyby nie ci wszyscy ludzie, takiego finału by nie było. Cieszę się, że co roku udaje nam się zorganizować takie przedsięwzięcie. Już teraz zachęcamy wszystkie firmy, instytucje, osoby do kontaktu z nami, by w przyszłym roku udało się zagrać 31. finał WOŚP – mówił po zakończeniu 30. finału Jakub Bocheński z nowosądeckiego sztabu WOŚP.

Źródło fot. Allegro/
Piotr Droździk 
Share on twitter
Share on facebook