O sztuce i dla sztuki w nowosądeckim SOKOLE!

O sztuce i dla sztuki w nowosądeckim SOKOLE!

bwa sokół

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ oraz Galeria Sztuki SOKÓŁ zapraszają w swoje progi wszystkich spragnionych obcowania ze sztuką, a w tym miesiącu szykują naprawdę wiele.

Do 17 marca wciąż można obejrzeć wystawę „Niecisza” Anny Tajak, która dostępna jest w Galerii Sztuki SOKÓŁ mieszczącej się w budynku Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ. Podobnie jest z wystawą Aldony Mickiewicz „…Gdy rzeczy trwają, my szukamy trwania”, która do 24 marca cieszyć będzie oczy zwiedzających Galerię Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ, dodatkowo 15 marca, w godzinach od 15 do 17, artystka Aldona Mickiewicz osobiście oprowadzi po swojej wystawie!

W planach jest już także kolejna wystawa, którą będzie można obejrzeć od 22 marca w Galerii Sztuki SOKÓŁ. Zaprezentowana na niej zostanie kolekcja dzieł Hanny Gąsienicy-Samek. Na wernisaż wystawy „Energia Natury” nowosądecki SOKÓŁ zaprasza 22 marca na godzinę 18:00.

Galeria BWA SOKÓŁ wychodzi na przeciw również amatorom słowa i ożywionej dyskusji. Od 2021 roku zaprasza na, poświęcony problemom artystycznym, filozoficznym i moralnym poruszanym przez twórców prezentowanych wystaw w Galerii, cykl spotkań i dyskusji o sztuce pod nazwą WRZĄTEK. W dyskusjach biorą udział wybitne osobistości ze świata nauki, sztuki i kultury, a także członkowie Rady Programowej Galerii. Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 marca o godzinie 18:00, a poświęcone zostanie zagadnieniu „Prawdy”.

Szczegóły dotyczące powyższych wydarzeń znajdą Państwo TUTAJ 

Czytaj też: Librantowa. Zderzenie trzech pojazdów. Przynajmniej jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

 

bwa sokółbwa sokółbwa sokółbwa sokoł

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama