O krok od gry w pucharach

Starówka Nowy Sącz historycznym medalistą mistrzostw Polski. Po siedmiu miesiącach trwania ligi Klub Sportowy Rysy Bukowina Tatrzańska zdobył mistrzostwo kraju wśród kobiet w sepak takraw. Kolejne dwie lokaty dla nowosądeckich zawodniczek.

- Starówka przed sezonem była pewnym kandydatem do mistrzowskiego tytułu, gdyż dwa pierwsze zespoły Starówki w lipcu pewnie wygrały ogólnopolski turniej - przyznaje Paweł Podczerwiński, prezes Polskiej Federacji sepak takraw. - Jednak dziewczyny z Klubu Sportowego Rysy przez kilka miesięcy ciężko trenowały, konsekwentnie wyciągnęły wnioski z porażki. Trzeba też podkreślić, że Gmina Bukowina Tatrzańska zahgwarantowała nam bardzo dobre warunki do trenowania sepak takraw.

Dodajmy, że na podium mistrzostw kraju stanęły dwa zespoły Starówki Nowy Sącz zajmując drugie i trzecie miejsca. W europejskich pucharach, już w marcu w Szwajcarii zagra jednak tylko najlepszy polski zespół.

Na zdjęciu Marek Fiut twórca sukcesów Starówki

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.