O człowieku, który znalazł lek na strach

O człowieku, który znalazł lek na strach

Arkadio

Reżyser Artur Bocheński opowiedział historię sądeckiego rapera Arkadiusza Arkadio Zbozienia w trzyminutowym filmie zatytułowanym „Strach”. To czwarty z pięciu singli, które powstały w ramach projektu: „Myśl! Działaj! Rób to co kochasz”.

Ostatni singiel pojawi się jeszcze w tym roku, a gościnnie będziemy mogli usłyszeć Miksera. W klipie udział wezmą finaliści tegorocznej edycji Mam Talent, czyli Hania Czuban oraz Mariusz Nguyen – podopieczni fundacji Ocelot” – zapowiada raper.

Freestylowiec i mówca motywacyjny Arkadio jest pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”.  Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Prywatnie – jest szczęśliwym mężem i tatą. Współpracował z takimi artystami jak Stanisław Sojka, CeZik, Kamil Bednarek, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.