Nowy zastępca komendanta sądeckiej Policji przyjechał z Podhala

Sądeccy policjanci przywitali Zbigniewa Zachera, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

Zbigniew Zacher pracował dotąd w Nowym Targu. Od czerwca 2018 roku w tamtejszej jednostce Policji pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. W sądeckiej komendzie będzie nadzorował pracę funkcjonariuszy pionu kryminalnego.

Policja nowosądecka należy do najlepszych w małopolskim garnizonie. To dla mnie ogromny zaszczyt, że będę pełnił służbę właśnie w tej jednostce – powiedział Zbigniew Zacher.

***

Kom. Zbigniew Zacher jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W Policji służy od 1992 roku. 1 czerwca 2003 roku został Kierownikiem Referatu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem. 1 kwietnia 2015 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem. Od dnia 12 marca 2018 roku pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu, a 25 czerwca 2018 roku został powołany na to stanowisko.

 

 

Czytaj też:

Ściągamy buty i podpowiadamy jak zabezpieczyć się przed kontuzją od stóp do głów

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.