Nowy szef i nowe otwarcie w sądeckiej Platformie Obywatelskiej

Michał Słowik

Kiedy Andrzej Czerwiński pełnił funkcję posła i przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Nowym Sączu, on był jego asystentem. Teraz Michał Słowik, obecnie asystent w biurze europosłanki Róży Thun, zajął miejsce byłego posła w sądeckich strukturach PO.

Michał Słowik nie miał żadnego konkurenta. Jego kandydatura była jedyna na to stanowisko.

– Traktuję wybór na przewodniczącego jako formę docenienie dotychczasowych działań w strukturach partii, ale też wyzwanie. Nowy Sącz, umówmy się, to trudny teren dla Platformy Obywatelskiej. Teraz w zarządzie pojawiło się wiele nowych nazwisk. Naszym zadaniem jest odbudować struktury PO w mieście. To nowy etap, nowe otwarcie – mówi Michał Słowik.

Obecnie nowo wybrany przewodniczący PO w Nowym Sączu pracuje w biurze europosłanki Róży Thun, która zdecydowała o opuszczeniu Platformy i przejściu do Polski 2050 Szymona Hołowni.

– Naturalne jest, że w takiej sytuacji nasze drogi się rozchodzą. Pracuję jeszcze w Krakowie, ale w tej sytuacji planuję powrót do Nowego Sącza – zapowiada Michał Słowik.

Fot. Arch. Michała Słowika

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.