Nowy Sącz. Zwłoki mężczyzny na parkingu galerii

Nowy Sącz. Zwłoki mężczyzny na parkingu galerii

poszukiwanie, 13-latka, Gorlice, Biecz

Niewiele wiadomo o tym, jak doszło do śmierci mężczyzny znalezionego dwa dni temu w Nowym Sączu. Denat nie miał przy sobie dokumentów. Trwa ustalanie tożsamości.

– 18 sierpnia około godziny 23:20 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że na parkingu jednego z centrum handlowych w Nowym Sączu ujawniono ciało mężczyzny – potwierdziła naszej redakcji komisarz Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, które wstępnie wykluczyły, aby do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu zdecydował o zabezpieczeniu ciała do badań sekcyjnych. Na podstawie ich wyników będzie można odpowiedzieć, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Obecnie trwają czynności identyfikacyjne.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, około 60-letniego mężczyznę znaleziono nieopodal centrum handlowego ,,Europa II Plaza.” Pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Do tematu wrócimy.

Czytaj także: Okradł siostrę zakonną. Złapano go na ulicy

Fot. KMP Nowy Sącz