Zmiany w organizacji ruchu i kursowaniu autobusów MPK

Zmiany w organizacji ruchu i kursowaniu autobusów MPK

MZD, Nowy Sącz, zmiana organizacji ruchu

Uwaga kierowcy! Od jutra zmiany organizacji ruchu przy skrzyżowaniu ul. Nawojowskiej z Alejami Piłsudskiego w Nowym Sączu. Zamknięta zostanie także ul. Śniadeckich. Wprowadzono objazdy dla autobusów MPK linii: 1,2,3,26, 37 oraz 42.

Od jutra (3 listopada) od godziny 08:00 zamknięta zostanie ul. Śniadeckich, w związku z jej przebudową. Objazd do ul. Młyńskiej przebiegać będzie przez ulice Rejtana oraz Długosza. Będzie możliwość przejazdu od ul. Pierackiego przez Śniadeckich do Młyńskiej.

MZD, Nowy Sącz, zmiana organizacji ruchu

W związku z z tym linia 42 będzie kursować zmienioną trasą: kurs w kierunku Bulwar Narwiku: …Dworzec MPK, Kolejowa, Nawojowska, Rejtana, Husarska, Kilińskiego, Bulwar Narwiku; kurs w kierunku ul. Dunajcowej: bez zmiany trasy. Nieobsługiwane przystanki: Śniadeckich, Młyńska – Szpital.

W czwartek (3 listopada) od godziny 08:00 częściowemu zamknięciu ulegnie także skrzyżowanie Al. Piłsudskiego z ul. Nawojowską. Zniknie tymczasowo możliwość zjazdu z Al. Piłsudskiego w ul. Nawojowską, w stronę centrum miasta oraz wjazdu na Al. Piłsudskiego od ul. Nawojowskiej, od strony centrum miasta.

MZD Nowy Sącz

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, będzie możliwość przejazdu Al. Piłsudskiego na ul. Nawojowską w stronę Krynicy, oraz zjazdu z ul. Nawojowskiej, od strony Krynicy, w Aleje Piłsudskiego. Prace mają związek z przebudową skrzyżowania Alei Piłsudskiego z ul. Nawojowską na skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

Do ul. Nawojowskiej oraz Centrum Handlowego Cegielnia będzie można dojechać ulicami: Al. Piłsudskiego , Królowej Jadwigi, Nawojowska, a do Al. Piłsudskiego ulicami: Nawojowska, Królowej Jadwigi i Piłsudskiego.

MPK, zmiany

 

Czytaj także:

Kolejny sukces. Jasiek Gurba ze Starego Sącza pokonał mityczną ścianę El Capitan (zdjęcia)

Źródło, fot.: MZD, MPK

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama