Nowy Sącz. Zgłoszono morderstwo. Policja znalazła ciało

Nowy Sącz. Zgłoszono morderstwo. Policja znalazła ciało

Wczoraj (7 marca) około godz. 20:30 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu wpłynęło z Centrum Powiadamiania Ratunkowego zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu. W jednym z domów w Nowym Sączu ojciec miał zabić syna, a następnie oddalić się z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast ruszyli do działań i rzeczywiście w domu znaleźli ciało 39-letniego mężczyzny.

Około 20:50 funkcjonariusze zatrzymali na ulicy Nawojowskiej podejrzanego o morderstwo – 64-letniego ojca denata. Jak informują policjanci, mężczyzna był nietrzeźwy. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany.

Grupa dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków. Działania te trwały wiele godzin.

– Z uwagi na dobro postępowania na tym etapie nie udzielamy więcej informacji. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są przedmiotem intensywnych ustaleń śledczych – zaznacza podkom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło na ulicy Prusa w Nowym Sączu. Mężczyzna został natomiast zatrzymany na przystanku na ulicy Nawojowskiej, około 2-3 kilometrów od domu, najprawdopodobniej przez patrol ruchu drogowego.

fot. arch. dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook