Nowy Sącz: Zderzenie samochodów i pożar na al. Piłsudskiego

Jedno miejsce, dwa zdarzenia. Wczoraj na al. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych oraz pożaru. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

wsb3

Jednym ze zdarzeń była kolizja dwóch samochodów osobowych. Fiat Panda czołowo – bocznie zderzył się z Fiatem Punto. W wypadku brało udział łącznie 5 osób, które nie doznały żadnych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracował zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

 

Drugim zdarzeniem był pożar samochodu osobowego. Kierowca pojazdu podróżując zauważył wydobywający się z wentylacji dym. Zatrzymał się na parkingu obok supermarketu, podał jeden prąd proszku z gaśnicy samochodowej i rozpiął akumulator w pojeździe. W związku z tym, że pojazd posiadał instalację LPG, a w pobliżu znajdowała się napowietrzna linia energetyczna strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ugasili palący się samochód oraz sprawdzili samochód pod względem wycieku paliwa.  Samochód spalił się niemal doszczętnie, ale nikomu nic się nie stało.

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]