Nowy Sącz. Zderzenie osobówek na Lwowskiej

Nowy Sącz. Zderzenie osobówek na Lwowskiej

Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu

Wczoraj (23 września) nad ranem na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch volkswagenów. Wszystkie osoby, które podróżowały tymi pojazdami, trafiły do szpitala.

Około godziny 5:30 zadysponowano na miejsce strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Gdy funkcjonariusze dotarli na ulicę Lwowską, znajdowała się tam już karetka, a ratownicy udzielali pomocy poszkodowanym. Volkswagenami podróżowały łącznie cztery osoby. W momencie przyjazdu strażaków jedna z nich znajdowała się w pojeździe, jednak nie była zakleszczona. Funkcjonariusze pomogli poszkodowanym przemieścić się do karetek. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala.

Przez pewien czas strażacy wstrzymywali ruch na drodze. Potem objazd był możliwy przez stację paliw, znajdującą się tuż obok, a ruch odbywał się wahadłowo. Pracownicy pomocy drogowej usunęli uszkodzone samochody, a funkcjonariusze usunęli z jedni rozlane płyny eksploatacyjne. Po trzech godzinach strażacy zakończyli swoje działania, a na miejscu pozostali jeszcze policjanci.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook